praca od zaraz -> pracownik produkcji -> darmowy dojazdy do pracy
Randstad Polska
Łódź, Polska
1 d. temu

Szukasz stałej i stabilnej pracy? Lubisz nowe wyzwania, a dynamiczne tempo pracy nie jest Ci straszne? Aplikuj na stanowisko pracownika produkcji i pracuj w międzynarodowej firmie specjalizującej się w produkcji sprzętu AGD!

Miejsca pracy - Łódź

oferujemy

  • średnie wynagrodzenie miesięczne 2400-2900 netto (na rękę)
  • praca 3 zmianowa (6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00 / 22 : 00-06 : 00)
  • umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
  • darmowy dojazd do pracy ze : Zgierza, Łodzi, Łęczycy, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
  • dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej : bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK System
  • zadania

  • montaż różnej wielkości elementów
  • obsługa maszyn
  • pakowanie produktu
  • oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • chęci i motywacji do pracy
  • dokładności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47