Operator pras krawędziowych CNC -> Wrocław -> stała praca!
Randstad Polska
Wrocław, Polska
2 d. temu

Posiadasz doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC?

Czytanie rysunku technicznego nie stanowi dla Ciebie problemu?

Rozpocznij pracę u światowego lidera i ciesz się stabilnym zatrudnieniem!

Lokalizacja : Wrocław, ul. Robotnicza

oferujemy

  • umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy,
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku ,
  • premię roczną,
  • obiad w restauracji pracowniczej oraz chipy do automatów z napojami,
  • darmowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych uprawnień.
  • zadania

  • obsługa lasera CNC lub prasy krawędziowej CNC,
  • wykonywanie zleceń na podstawie rysunku technicznego,
  • dokonywanie pomiarów.
  • oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego ,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC , mile widziane doświadczenie w obsłudze laserów CNC lub pras krawędzowych CNC,
  • znajomości obsługi komputera,
  • chęci do długofalowej współpracy .
  • Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47