Operator urządzeń - Wydział Mat
KROSGLASS S.A.
Krosno, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

GŁÓWNE ZADANIA : oObsługiwanie urządzeń do formowania i przetwórstwa włókna szklanego oraz wszelkich urządzeń używanych w procesie produkcji i przetwórstwa produktów opartych o włókno szklane.

oObsługiwanie aparatury kontrolno-pomiarowej. oCzyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń, usuwanie drobnych usterek.

oKontrola jakości wyrobów na zasadzie autokontroli wykonywanej pracy. oRaportowanie wykonywanych zadań do przełożonych. WYMAGANIA : owykształcenie min.

zasadnicze zawodowe OFERUJEMY : oStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jedynej firmie w Polsce zajmującą się produkcją włókna szklanego oWynagrodzenie zasadnicze podczas okresu próbnego : od 2.

600 brutto + dodatki regulaminowe do wynagrodzenia oSzkolenie dla pracowników bez doświadczenia oPakiet świadczeń socjalnych (m.

in. dofinansowanie kolonii / obozów dla dzieci, zapomogi świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku