praca logopeda
NZOZ ALFA Krynica Zdrój
Krynica-Zdrój, Małopolskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

NZOZ Alfa / Szpital Rehabilitacyjny, ul. Reymonta 21, 33-380 Krynica poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowiska : - pielęgniarka, -

fizjoterapeuta, - terapeuta zajęciowy, - psycholog, -logopeda. Wymagania : - wykształcenie kierunkowe, - orientacja na Pacjenta, -

empatia, - odporność na stres, - wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej. Oferujemy : umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie na poziomie zarobków w dużych miastach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju, regularny grafik pracy, atrakcyjne premie za wyniki w pracy.

Oferta zatrudnienia dla osób z całej Polski - istnieje możliwość zamieszkania w bliskiej odległości od miejsca pracy. Cv proszę wysyłać w formie załącznika na adres mailowy : Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku