Programista C / C++
Elhurt Spółka z o.o.
Gdańsk, pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gdańsk

Technologie, których używamy

  • Linux
  • Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i rozwój oprogramowania na procesory ARM (Linux, Bare Metal) oraz architekturę PC
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie ustalenia wymagań dla aplikacji
  • Przygotowanie scenariuszy testów poprawności działania bloków funkcjonalnych kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wypracowywanie optymalnych rozwiązań technicznych
  • Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (informatyka, automatyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języków programowania C i C++
  • Doświadczenie w programowaniu pod systemy Linux
  • Umiejętność pracy w systemie kontroli wersji GIT
  • Chęć pracy w zespole zorientowanym na realizację założonych celów
  • Mile widziane

  • Znajomość środowiska Qt i języka QML
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń fiskalnych lub podobnych produktów
  • Tak organizujemy naszą pracę

    Liczba osób w zespole

    Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • Skład zespołu

  • embedded developer
  • Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim stażem
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Elhurt Spółka z o.o.

    Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

    Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów.

    Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty.

    Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

    Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja.

    Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

    Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001 : 2015 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001 : 2015, oraz nowo wdrożonej normy ISO 13485 : 2016, stanowiącej o wymogach jakościowych dla branży medycznej.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Elhurt Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Galaktyczna 35A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.