Proste czynności na magazynie
Full Job
Łódź, Łódzkie
4 d. temu

Agencja Pracy Full Job (13243) poszukuje aktualnie Kandydatów / Kandydatek dla swojego Klienta osób do : Pakowania / Skanowania nowej odzieży Miejsce pracy : Łódź -

Widzew ZADANIA : - skanowanie nowej odzieży - pakowanie - dbanie o porządek na stanowisku WYMAGANIA : - chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu -

dyspozycyjność w systemie 2 zmianowym - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych OFERUJEMY : - zatrudnienie początkowo przez Agencję, z możliwością zatrudnienia przez Klienta -

umowę zlecenie - wynagrodzenie : stawka podstawowa 14,7zł brutto / h (po 3 miesiącach 15,2zł brutto / h) premia frekwencyjna dodatek do każdej przepracowanej soboty -

opiekę przypisanego Konsultanta Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, bądź wysłanie SMS o treści : ODZIEŻ na nr 733-

550-950. ODDZWONIMY DO CIEBIE! Prosimy o dopisanie Klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych