Mechanik/Elektromechanik (Emissions, Thermal & Turbo Systems)
BorgWarner
Rzeszow, Poland
5 d. temu

Mechanik / Elektromechanik (Emissions, Thermal & Turbo Systems)

 • Rzeszow - Poland
 • MECHANIK / ELEKTROMECHANIK

  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i urządzeń.Analiza przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych.

  Utrzymanie oraz ciągła poprawa ustalonych wskaźników w dziale.Rejestrowanie pobranych części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych.

  Współpraca z działem inżynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych.Diagnozowanie usterek.Dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole.

  Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwarunkowań środowiskowych wynikających z normy ISO14001 oraz OHSAS 18001.

  Wymagane kwalifikacje :

  Dyspozycyjność.Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechatronika, mechanika).Znajomość zasad TPM, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  Obsługa komputera - MS Office, E-mail,Znajomość rysunku technicznego i elektrycznego.Kreatywność i dążenie do realizacji celów.

  Umiejętność pracy pod presją czasu.Zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta.Zdolności manualneMile widziane doświadczenie w działach technicznychMile widziane uprawnienia SEP do 1kV E

  Oferujemy :

 • Atrakcyjne wynagrodzenie;Pracę w młodym zespole;Pakiet socjalny;Prywatną opiekę medyczną;Doświadczenie w międzynarodowym środowisku;
 • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.Internal Use Only : Indirect Hourly

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku