Poszukiwane opiekunki do Niemiec - Augsburg
Team4Sales
Białystok, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Oferta pracy tymczasowej. Szukamy do pracy w Niemczech : pielęgniarek i opiekunek medycznych Lokalizacja : Augsburg, Niemcy Wynagrodzenie : 15 euro brutto / h Gotowość do pracy od połowy maja 2019r.

 • praca w szpitalach i prywatnych domach opieki - pracodawca zapewnia zatrudnienie oraz zakwaterowanie - wymagane doświadczenie poparte dyplomami, referencjami -
 • wymagana znajomośc języka niemieckiego (min. A2 / B1) Zależy nam na osobach dyspozycyjnych, rzetelnych, odpowiedzialnych.

  Czekamy na Wasze cv napisane po polsku oraz po niemiecku. Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 17512.

  Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Agencję Pracy Tymczasowej Team4Sales, nr certyfikatu 17512, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 929 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku