Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej
Grupa Geis
Długołęka, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu.

Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój Działu Spedycji Międzynarodowej we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Długołęka

W II 2022 planowana jest zmiana lokalizacji na Kąty Wrocławskie

To oferujemy :

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Twój zakres obowiązków :

  • Zarządzanie 7-osobowym zespołem w Dziale Spedycji Międzynarodowej w celu zapewnienia najwyższej jakości i efektywności usług spedycyjnych przy zachowaniu dyscypliny budżetowej
  • Planowanie przewozów drobnicowych i częściowych (LTL)
  • Pozyskiwanie dodatkowych samochodów, z giełdy transportowej
  • Optymalizowanie liczby wykorzystywanych środków transportu pod względem kosztów i jakości przewozów
  • Komunikacja i współpraca z klientami oraz partnerami międzynarodowymi w obszarze operacyjnym
  • Sprawowanie nadzoru rozliczeń z partnerami
  • Przeprowadzanie wyceny zleceń otrzymywanych od partnerów zagranicznych
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia w spedycji międzynarodowej
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i procedur w zakresie międzynarodowych przewozów drogowych drobnicowych
  • Praktyczna znajomość giełd transportowych oraz warunków INCOTERMS
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego tj. niemieckiego lub angielskiego (poziom min B2)
  • Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko

    z wybranymi Kandydatami.