ELEKTRYK
CEDROB S.A.
Mława, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : ELEKTRYK Miejsce pracy : Wylęgarnia Piskląt w Pawłowie k.

Mławy ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - montaż maszyn i urządzeń - nadzór nad sprawnym i bezpiecznym działaniem maszyn i urządzeń w zakładzie - wykonywanie napraw i przeglądów WYMAGANIA : - wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności elektryk, elektrotechnik, energetyk, automatyk - stosowne uprawnienia SEP do 1 kV kat.

E - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - gotowość do pracy w systemie zmianowym - mobilność. Oferty prosimy kierować na adres : Dział Kadr 06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A Telefon kontaktowy 795 133 062 lub drogą elektroniczną na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ) Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE )

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych