IT Specialist / Specjalista do działu wsparciaIT
Diverse CG
POLAND, WARSAW, Domaniewska, POLAND
5 d. temu
source : JobsForGeek

Dla klienta z branży bankowej do oddziałuzlokalizowanego na Warszawskim Mokotowie poszukujemy Specjalistówdo działu wsparcia IT ze znajomością serwerów Mainframe IBM Z(nawet na podstawowym poziomie).

Zakres obowiązków : - Obsługausługi IT w ramach infrastruktury firmy w celu ograniczenia lubzredukowania faktycznych lub potencjalnych awarii obsługiwanychfirm - Wsparcie techniczne globalnych użytkowników w tymdiagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów związanych zfunkcjonowaniem infrastruktury - Rozpoznawanie zdarzeń w tymdokumentowanie i aktualizowanie incydentów dotyczących wszystkichproblemów - Realizacja standardowych procesów operacyjnychobejmujących interfejsy technologiczne i klienckie - Rozpoznawaniei rejestrowanie poważnych zdarzeń zidentyfikowanych za pomocąnarzędzi monitorowania - Kontakt z pozostałymidziałami / interesariuszami firmy w tym m.

in. z 2 linią wsparcia,administratorami, dostawcami i klientami

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku