Operator/ka montażu- praca w Mohelnicach
Work Service International Sp. Z o.o.
Krakow, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.

Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010 Dzięki nam masz możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz! Poszukujemy kandydatów / ek na stanowisko : Operator / ka produkcji oświetlenia samochodowego.

Miejsce pracy : Mohelnice, Czechy Praca na codzienne dojazdy badz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Wsparcie w organizacji testów po przekroczeniu granicy.

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka czeskiego. Wszystkiego Cię nauczymy! Oferujemy :

  • wynagrodzenie 3500-3700 zł netto / miesiąc;
  • czeską umowę o pracę na rok czasu z możliwością przedłużenia lub przejścia pod zakład pracy;
  • bonus do 10 000 CZK;
  • bezpłatne zakwaterowanie, w tym również dla par! ;
  • możliwość pracy na dojazdy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Żelazna, Boboszowa, Międzylesia;
  • 20+5 dni płatnego urlopu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora. Zakres obowiązków :
  • składanie elementów oświetlenia samochodowego;
  • obsługa maszyn;
  • kontrola jakości;
  • dbanie o porządek na miejscu pracy; Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności i motywacji do wyjazdu na rok;
  • sumienności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.
  • Zgłoś tę pracę