Operator wózka widłowego - Holandia
Axidus
Radom, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pośrednictwa pracy Axidus Sp. z o. o. (certyfikat nr 12631) poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na stanowisko Operator wózka widłowego.

Opis stanowiska : Praca na stanowisku operatora widlaka przedniego elektrycznego (Uwaga : szukamy też osób z uprawnieniami na reach truck).

Oferta skierowana do osób posiadających doświadczenie w jeździe tego typu wózkami, oraz posiadającymi ważne uprawnienia polskie lub zagraniczne.

Znajomość języka angielskiego jest wymagana. Zarobki : - 11,29e / h podstawy. Ilość godzin pracy : - praca od poniedziałku do soboty.

Zakwaterowanie : - rejon Rotterdam. Informacje dodatkowe : - wyłącznie z uprawnieniami. Wynagrodzenie : - płatności w systemie tygodniowym.

Jak się zgłosić? Prosimy o aplikowanie przez stronę lento. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego : 17 850 80 70 512 997 550 Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy za granicą w Holandii prowadzoną przez firmę Axidus Sp.

z o. o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam / zostałem poinformowana / poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych