Operator wycinarki laserowej MGM Omnicut MS 300 and Trulaser
European Steel Support Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

European Steel Support Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty na terenie całej Europy i nie tylko.

Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia. European Steel Support Sp.

z o.o. poszukuje osób posiadających doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej typu MGM Omnicut MS 300 and Trulaser 1040 Trumph.

  • Zakres obowiązków : - wycinanie poszczególnych kształtów z metalu na podstawie rysunków 2D; - przygotowanie i programowanie robota na podstawie dziennych planów produkcyjnych;
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych; - kontrolowanie jakości produktów końcowych; - usuwanie usterek; - prowadzenie dziennych raportów;
  • Wymagania : - min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - znajomość obsługi oraz umiejętność programowania robota MGM Omnicut MS 300 oraz Trulaser 1040 Trumph;
  • umiejętność czytania planów 2D; - uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice; - znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
  • własny transport (mile widziany); - dbałość o szczegóły; Oferujemy : - wynagrodzenie : 12€-13€ / h - w zależności od doświadczenia, pracę od Poniedziałku do Piątku - praca zmianowa, ranna oraz popołudniowa, - zakwaterowanie (pracodawca), - ubezpieczenie, - możliwość rozwoju i dłuższej współpracy, - praca stała - z okresowymi zjazdami do Polski,
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych