Malarz -Praca w Niemczech
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Niemcy
‎9 godz. temu
source : Jobs.pl

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.

Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów.

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej to zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim okresie.

Opis stanowiska :

  • Malowanie , tapetowanie ,szpachlowanie i prace wykończeniowe
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Umiejętność w pracy w zespole,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych,
  • Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.
  • Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie stawki godzinowe
  • Dietę za przepracowany dzień w wysokości nawet do 50€
  • Wypłacanie diet w trybie tygodniowym
  • Niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'