Planista Produkcji i Harmonogramowania
Pepsico Logistyka Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów.

W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko :

umowa na 1 rok)

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w branży FMCG.

Do dynamicznie rozwijających się struktur Supply Chain HUB Europa Centralna, poszukujemy zmotywowanych i pozytywnie nastawionych osób, które podejmą wyzwanie wsparcia we wdrożeniu nowego zintegrowanego systemu planistycznego.

Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać swoja karierę w dynamicznym środowisku dołącz do nas.

Zakres obowiązków :

  • Planowanie zaopatrzenia wyrobów gotowych poprzez zapewnienie odpowiedniego planowania i harmonogramowania produkcji
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu
  • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych
  • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI
  • Dbałość o poprawność i terminowość danych
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excel)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze Planowania Łańcucha Dostaw oraz znajomość systemów ERP (JDA)
  • Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju i nauki w międzynarodowej organizacji
  • Udział w tworzeniu nowych procesów i wdrażaniu systemów
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych