Specjalista ds. marketingu
hrinternational
Warszawa, Polska
2 d. temu

Miejsce pracy : Warszawa, Bemowo

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko :

Specjalista ds. marketingu.

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w branży artykułów dziecięcych.

Podstawowe obowiązki :

  • Opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych
  • Koordynacja wdrożenia projektów komunikacyjnych w obszarze digital
  • Nadzór nad optymalizacją kampanii online oraz analiza jej efektywności
  • Przygotowywanie raportów i analiz rynkowych
  • Bieżąca współpraca z agencjami, grafikami i działem sprzedaży
  • Tłumaczenie treści i publikacja ich na stronach internetowych
  • Wymagania :

  • Minimum rok doświadczenia w planowaniu i prowadzeniu działań marketingowych
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji digital
  • Znajomość zasad SEO
  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje
  • Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zgłoś tę pracę