Operator wózka widłowego
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Radom
5 d. temu
source : infoPraca

Stabilna praca w znanej firmie!

Miejsce pracy : Michrów k. Tarczyna

Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia - atrakcyjna podstawa + premie miesięczne oraz dodatki
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • Benefity Premium : dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
  • Wymagania :

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz w pracach magazynowych
  • Chęć długofalowej współpracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zadania :

  • Załadunki / rozładunki aut dostawczych
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Zabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniem
  • Dbanie o zgodność stanów magazynowych
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • Praca na terminalu radiowym przy pomocy skanera
  • Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści UDT pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.