Operator Maszyn CNC (frezarki/tokarki)
HRK
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych kluczowych klientów, wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko : Operator Maszyn CNC (frezarki / tokarki) województwo : warmińsko-

mazurskie Zadania : Obsługa tokarek / frezarek sterowanych numerycznie. Przygotowywanie odpowiednich narzędzi skrawających, przyjęcie odpowiednich baz i punktów zerowych.

Mocowanie detali w obrabiarce. Nadzorowanie maszyny podczas pracy. Pomiary detali po obróbce. Wymagania : Wykształcenie techniczne kierunkowe lub zawodowe kierunkowe.

Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - mile widziane Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Znajomości rysunku technicznego.

Podstawowa umiejętność obsługi komputera. Nasz Klient oferuje : Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę. Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji. Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników. Atrakcyjne warunki finansowe.

Eventy integracyjne i sportowe.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych