Cieśla szalunkowy Niemcy
Koncepcja
Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
31 d. temu
source : Lento.pl

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Od ponad 13 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : CIEŚLA SZALUNKOWY Miejsce pracy : , Niemcy Obowiązki : Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych PERI, DOKA, HUNNEBECK, itp.

Wymagania : Dobra znajomość j. niemieckiego, Doświadczenie zawodowe min. 4 lata, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców.

Pracodawca oferuje : Umowę o pracę, Pracę na pełny etat, Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j.

obcego), Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie. Sposób aplikowania : CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-

mail : koniecznie z adnotacją w temacie maila : Cieśla szalunkowy . Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku