Monter Izolacji Offshore (Insulation Fitting Offshore)
Work Wise B.V.
Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Drodzy kandydaci, obecnie zwiekszamy zapotrzebowanie na doświadczonych Monterów Izolacji Przemysłowej Offshore na sektor Niderland ,Anglia North Sea dla koncernów naftowych ,gazowych i wind farms .

Wymagania : - komunikatywny jezyk Angielski lub Holenderski - certyfikat Bosiet ,Huet,CA-EBS - medical OGUK lub NEGOPE ( wrazie braku możliwość opłacenia) - certyfikat VCA lub ful VCA ,Mist - certyfikat zawodowy - BSN nr / w razie braku pomoc w załatwieniu dokumentu Oferujemy : - legalne zatrudnienie na Holenderskich warunkach - pomoc polskiego koordynatora przez okres zatrudnienia - stałą pracę w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pokrywamy całe koszta podróży w systemie rotacyjnym Praca w systemie rotacyjnym : - rotacja : 2 na 2 tygodnie lub 3 na 2 tygodnie Wynagrodzenie : Od 2100€ do 2500€ netto / za 14 dni pracy ( zależy od doświadczenia ) Kontaktujemy się z każdym kandydatem i udzielimy więcej informacji po otrzymaniu CV w języku Angielskim .

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV w Word i certyfikaty w pliku PDF . Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan / Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez Work Wise Projecten.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku