reward analyst
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

opis stanowiska

Dołącz do wewnętrznego działu HR Randstad i zaopiekuj się obszarem zarządzania benefitami i wynagrodzeniami pracowników wewnętrznych.

Rozwijaj z nami swoje zdolności analityczne !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • dobrą atmosferę
  • premie co pół roku
  • zadania

  • analizy wynagrodzeniowe (wynagrodzenia stałe i zmienne)
  • przygotowywanie benchmarków wynagrodzeniowych przy współpracy z firmami zewnętrznymi
  • udział w wartościowaniu stanowisk
  • udział w wypracowywaniu strategii wynagrodzeniowej
  • wykonywanie dodatkowych raportów
  • wsparcie w zarządzaniu benefitami
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : ekonomia, rachunkowość, socjologia
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość excel
  • skrupulatność, uważność
  • umiejętność analizy i syntezy danych
  • zdolności interpersonalne
  • język angielski na poziomie B2
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych