Kontroler Finansowy
Michael Page
Łódź
4 d. temu
source : infoPraca

Międzynarodowa firma z branży produkcyjno-usługowej

Możliwość rozwoju w kontrolingu we współpracy z biznesem

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy handlowo-usługowej, oferującej produkty i usługi z zakresu higieny, pielęgnacji podłóg, odzieży roboczej i ochronnej oraz pomieszczeń czystych, poszukujemy Kontrolera Finansowego.

Opis stanowiska

  • aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca / roku, tworzenie rezerw, weryfikacja poprawności wyników
  • nadzór nad całością procesów kontrolingowych oraz planowania finansowego
  • udział w procesach budżetowych / forecastowych
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz ad-hoc
  • aktywna współpraca z obszarami biznesowymi oraz identyfikowanie i wskazywanie źródeł optymalizacji kosztów
  • kontroling wydatków inwestycyjnych oraz kalkulacja opłacalności projektów inwestycyjnych
  • aktywny udział w rozwoju narzędzi kontrolingowych
  • Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse / Ekonomia / Księgowość
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kontrolingu (produkcja, usługi, handel)
  • zorientowanie na pracę blisko Biznesu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • bardzo znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • znajomość programów klasy ERP
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kontrolingu w firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy
  • Praca blisko biznesu, we współpracy ze sprzedażą
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + premie
  • Standardowy pakiet benefitów
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Miejsce pracy : Łódź
  • Zgłoś tę pracę