HR Business Partner
Amazon
lodz, PL
1 d. temu

W Amazon wierzymy, że każdy dzień jest wciąż pierwszym dniem. Dzień na zrobienie pierwszego kroku. Dzień, w którym czekamy na nowe wyzwania.

A dzisiaj jest ten dzień dla Ciebie. To Twój dzień, aby stać się częścią czegoś wspaniałego. Dzień, w którym Twoje pomysły ożyją.

Twój dzień, aby dołączyć do firmy, która każdego dnia zmienia się. To energia i pasja stojąca za Amazon. W Amazon staramy się być najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie.

Aby to osiągnąć, potrzebujemy wyjątkowo utalentowanych, bystrych i zmotywowanych ludzi. Amazon to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, która każdego roku dystrybuuje miliony produktów wśród naszych klientów.

Nasza ogólna misja jest prosta : chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym nasi klienci mogą znaleźć, odkryć i kupić wszystko online.

Czegokolwiek oczekują nasi klienci, znajdziemy sposób, aby to dostarczyć. Z Twoją pomocą Amazon będzie nadal umożliwiał ludziom odkrywanie nowych światów.

To Twoja szansa, aby tworzyć historię.

Poszukujemy utalentowanego i zaangażowanego HR Business Partnera, który odegra kluczową rolę w zarządzaniu kapitałem ludzkim w naszym Fulfillment Center Centrum Logistyczne (FC) w Polsce.

Wybrany kandydat / kandydatka będzie potrzebował znacznego doświadczenia w twardych zadaniach HR, silnych umiejętności analitycznych oraz umiejętności przełożenia planów biznesowych i celów swoich klientów na zdolności kadrowe potrzebne do osiągnięcia wyników przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości wsparcia HR.

HR Business Partner będzie raportował bezpośrednio do HR Managera.

Nasze Centra Logistyczne działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego nasz Dział HR zapewnia wsparcie naszym współpracownikom i managerom na różnych zmianach.

HR Business Parterzy pracują na porannej i popołudniowej zmianie. Oczekujemy elastyczności w zakresie godzin pracy w szczycie sezonu.

Obowiązki

 • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami na wszystkich poziomach
 • Wspieranie i doradzanie managerom w zarządzaniu i rozwoju ich bezpośrednich pracowników
 • Wdrażanie polityk i procedur dotyczących zatrudnienia odpowiednich do potrzeb FC
 • Wspieranie zespołu zarządzającego i wszystkich innych pracowników w zakresie prawa pracy, polityk HR, procesów HR, wynagrodzeń itp.
 • Współpraca z managerami w zakresie spotkań dochodzeniowych, dyscyplinarnych i skargowych
 • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach HR
 • Implementacja nowych międzynarodowych procesów HR w miejscu pracy
 • Zapewnienie zgodności z prawodawstwem PL / UE
 • Monitorowanie trendów w obszarze HR / rozwoju kompetencji, aby wspierać podejście biznesowe i inicjatywy szkoleniowe w organizacji
 • Przegląd struktur kariery w celach rozwojowych (np. ocena talentów, planowanie sukcesji w oparciu o przyszły potencjał)
 • Zarządzanie wewnętrznymi programami rozwojowymi, prowadzenie szkoleń i warsztatów
 • Współpraca z innymi zespołami HR
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku