Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Sun- Pro
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO Sun Pro to miejsce w którym ludzie pełni pasji i zaangażowania sprawiają że Świat każdego dnia staje się lepszym miejscem do życia.

Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to codziennie powinniśmy choćby w najmniejszym stopniu się do tego przyczynić.

Wspólny wysiłek naszego zespołu pozwala zakończyć każdy dzień ze świadomością, że zrobiliśmy coś dobrego dla środowiska, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy.

Firma Sun-Pro nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy Czym będziesz się zajmowała / ał ?

uczestniczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z aktualnymi przepisami prawa podatkowego oraz z ustawą o rachunkowości, pomocą w sporządzeniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT EU) oraz GUS, przygotowaniem raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne firmy (bilans, rachunek zysków i strat) obsługą kadrowo- płacowa ( z pomocą Starszej Księgowej) raportowaniem i analizą wyników i rentowności sprzedaży oraz koszty działalności Oczekujemy od Ciebie : doświadczenia zawodowego, dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT i VAT EU), praktycznej wiedzy z zakresu prawa finansowego i rachunkowości oraz naliczania wynagrodzeń i ZUS, biegłej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel, myślenia analitycznego samodzielności, rzetelności oraz odpowiedzialności za jakość wykonanej pracy umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności pracy pod presją, umiejętności organizacyjnych oraz zarządzanie czasem pracy, pozytywnego podejścia do otaczającej rzeczywistości, Co mamy do zaoferowania : pracę w miłej atmosferze, stabilne warunki pracy, cenne doświadczenie w jednej z najlepiej rozwijających się branży, spotkania szkoleniowo- integracyjne, które pozwalają nam się poznać i usprawnić pracę naszej firmy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00- 17 : 00.

W święta i weekendy odpoczywamy : ). Jeżeli uważasz, że potrafisz pracować w młodym, pozytywnie zakręconym zespole i chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży fotowoltaicznej- wyślij swoje CV na adres e-mail : w tytule zamieść swoje imię i nazwisko oraz stanowisko na jakie aplikujesz. POWODZENIA!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku