Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Talentuno Technologies Sp. z o.o.
Gdynia
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim Gdynia

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Obowiązki :

  • przeszukiwanie mediów i Internetu w języku angielskim i niemieckim w celu zbadania oficjalnych źródeł (rejestratorów, organów regulacyjnych, sądów itp.
  • oraz uzyskania informacji na temat firm i osób fizycznych

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi (weryfikacja dostarczonych informacji, umieszczenie ich w raporcie itp.)
  • analiza zebranych informacji pod kątem ryzyka utraty reputacji (sankcje, korupcja, przekupstwo, pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu, naruszenia przepisów itp.)
  • przygotowywanie kompleksowych raportów w języku angielskim i niemieckim
  • Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego (umiejętność rozumienia języka prawnego będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności analityczne
  • doskonałe umiejętności samoorganizacji i planowania, a także umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie
  • zainteresowanie sprawami bieżącymi i / lub naukami politycznymi
  • Dodatkowo sprawdzisz się, jeśli :

  • masz tytuł licencjata lub magistra językoznawstwa, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych lub dziennikarstwa
  • zainteresowanie przepisami dotyczącymi przestępstw finansowych, przekupstwa, antykorupcji i przeciwdziałania praniu pieniędzy
  • Oferujemy

    Rozwój : platforma e-learningowa, szereg warsztatów i projektów międzynarodowych

    Onboarding : zorganizowane szkolenie

    Informacje : dostęp do danych ekonomicznych w czasie rzeczywistym

    Różnorodność : koledzy z 40 krajów pracujący w Gdyni

    Działalność charytatywna : 2 dodatkowe dni wolne na wolontariat

    Atuty : karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, program pomocy dla pracowników, plan emerytalny

    Biuro : pokój relaksacyjny z grami wideo, fotelami do masażu i stołem do ping-ponga

    Działania : dołączenie do drużyn sportowych i wydarzeń towarzyskich

    Przyszłość : korporacyjny plan emerytalny i ubezpieczenie pracowników