Konsultant - dystrybutor produktów
CeBRiS sp. z o. o.
Lublin, Lubelskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

CeBRiS sp. z o. o. związku z rozwojem działu sprzedaży partnera nawiąże współpracę z osobami w charakterze dystrybutora konsultanta wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała.

Wymagania : -komunikatywność -łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji -przyjazna aparycja -zdolność do sprawnego zarządzania własnym czasem -zaangażowanie na poziomie od minimalnie 4 do 6 godzin tygodniowo Zadania : -aktywna sprzedaż produktów w systemie sprzedaży bezpośredniej -tworzenie i utrzymywanie relacji z kupującymi Wybranym kandydatom oferujemy : -bezpłatny system wdrożenia -pakiet szkoleń cyklicznych -pakiety startowe najtańszy od 100 zł (produkt gotowy do sprzedaży, nie próbka) -prowizja od sprzedanych produktów do 40% -współpraca może mieć charakter stały lub dorywczy, brak struktury MLM Nie wymagamy doświadczenia do współpracy zapraszamy każdego.

Wymagamy dołączenia CV do wysłanego zgłoszenia.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku