Specjalista ds. nieruchomości w Biurze Nieruchomości PÓŁNOC
Północ Nieruchomości
Białystok, Podlaskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Polska Sieć Biur Nieruchomości obecnie poszukuje do Oddziału w Białymstoku osób na stanowisko : SPECJALISTY DS. NIERUCHOMOŚCI Miejsce pracy : Białystok Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - Budowanie oferty biura - Negocjowanie warunków współpracy - Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami - Obsługa transakcji na rynku nieruchomości Od Kandydatów oczekujemy : - Łatwości nawiązywania kontaktów - Zdolności negocjacyjnych - Samodzielności i determinacji w osiąganiu postawionych celów - Wykształcenia wyższego - Czynnego prawa jazdy kat.

B - Własnego samochodu Mile widziane : - Doświadczenie w branży nieruchomości - Znajomość języka angielskiego Oferujemy : - Pracę w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją - Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy - Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz bezpłatne szkolenia - Intensywną reklamę pozyskanych nieruchomości CV prosimy wysłać na adres Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz.U nr 133, poz. 883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku