Praca magazynowa bez języka i doświadczenia Niemcy
HR Xperience Poland Sp. z o. o.
Warsaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU / KOMISJONERStart : do uzgodnieniaMiejsce pracy : Niemcy - różne lokalizacjeDbamy o Twoje bezpieczeństwo! Przed wyjazdem skierujemy Cię na bezpłatny test w kierunku COVID-19 (nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych lub posiadających status ozdrowieńca).

Czekają na Ciebie : - atrakcyjna stawka, - niemiecka umowa o pracę, - dodatki za nocki oraz nadgodziny, - podwójnie płatne dni świąteczne, - premia świąteczna oraz wakacyjna, - możliwość pobrania zaliczki już po 2 tygodniach pracy, - wypłata pieniędzy zawsze w terminie, - ubezpieczenie i opieka zdrowotna, - opiekę Koordynatora na miejscu, - możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych z Internetem oraz dostępem do kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki, - szkolenie wprowadzające, - możliwość awansu w strukturach firmy, - możliwość długoterminowej współpracy.

Załatwiamy formalności związane z wyjazdem!Dołącz do nas, jeśli : - szybko się uczysz, - jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane : - własny samochód.Co będziesz robić (w zależności od działu) : - zbierać zamówienia w magazynie, - układać towar na półkach, - pakować artykuły i przygotowywać je do wysyłki, - przyjmować zwroty.

Wyślij do nas swoje CV z dopiskiem : Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku