Ślusarz lub Spawacz- nawet 3500 euro netto - blisko granicy
Daar Personal Service GmbH
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : wykonywanie prac ślusarskich przy systemach wentylacyjnych lub spawalniczych przy konstrukcjach stalowych (w zależności od stanowiska) praca z rysunkiem technicznym Wymagania : doświadczenie na podobnym stanowisku pracy znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym możliwość wyjazdu własnym samochodem Zapewniamy : zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wynagrodzenie 12-

14 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 55-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień pomoc w organizacji zakwaterowania nie prowadzimy zeitkonta -

nadgodziny wypłacane na bieżąco kontakt z biurem w języku polskim Kontakt : +48 519 736 191 lub +48 576 040 707

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych