Praca w Stargardzie - Lakiernik, magazynier, inspektor
Spondeo
Łobez, Zachodniopomorskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Dla Naszego klienta szukamy pracowników dla firmy FSP Steel Painting ze Stargardu. Stanowiska : - Lakiernik / Malarz przemysłowy -

Pomocnik lakiernika - Magazynier (z uprawnieniami na wózki wid.) - Insektor / kontroler jakości Stabilna praca na umowę o prace.

Firma Skandynawska, międzynarodowa. W przypadku lakiernika w przyszłości możliwy wyjazd do zagranicznych oddziałów na około 3 miesiące w roku.

Przede wszystkim szukamy jednak do pracy w Stargardzie. Pozostałe stanowiska w 100% Stargard (Specjalna Strefa Ekonomiczna).

Dobra atmosfera - Skandynawska firma, benefity pracownicze. Stabilna praca, stabilna firma która się rozwija. Chodzi nam o obowiązkowe, szukające stabilnej pracy.

Oferujemy : - Stała praca na umowę o pracę - Konkurencyjne wynagrodzenie - Dodatki za nadgodziny - Premia miesięczna i premia roczna -

Karta pracownicza na posiłki w restauracji - Wkrótce być może opiekę medyczną - Standardy Skandynawskiej firmy Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zachęcamy do przesyłania CV. Pozdrawiam Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu będzie firma FSP Steel Painting Sp. z o.o., z siedzibą w Helsinkach, przy ul.

Pięknej 68 00-672 Warszawa. Procesorem Twoich danych osobowych będzie firma Spondeo Consulting Asunmaa Sp.j. z siedzibą przy ul.

Truflowej 15 / B11 62-080 w Lusowie. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia.

W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku