Mistrz - Brygadzista w Dziale Produkcyjnym
SuperDrob S.A.
Łódź, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze.

Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Obowiązki :

  • Organizacja pracy zespołu,
  • Nadzór nad działem produkcji oraz konfekcjonowania i dystrybucji produktów,
  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,
  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,
  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,
  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Wymagania :

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • Dyspozycyjność.
  • Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Dodatkowe bonusy w postaci : paczek świątecznych, nagród,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych