Product Owner - E-commerce
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Gdansk, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Nasz Klient to firma prowadząca sprzedaż zarówno w kanale e-commerce, jak i w punktach stacjonarnych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Twoje następne stanowisko

Poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Product Owner, z odpowiedzialnością za kluczowe działania w zakresie dalszego rozwoju i optymalizacji platformy e-commerce (np.

funkcjonowanie systemów, customer experience, ścieżka zakupowa).

Do zadań osoby na stanowisku Product Owner będzie należeć prowadzenie projektów na styku IT i biznesu, z zapewnieniem optymalnego funkcjonowania platformy przy jednoczesnym udoskonalaniu doświadczeń klientów.

Zakres obowiązków obejmuje : definiowanie priorytetów biznesowych i technicznych, bieżącą kontrolę Backlogu, współpracę z zespołem programistów, analizy skuteczności produktu oraz wdrażanie nowych funkcjonalności.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 2-letnim doświadczeniem na stanowisku Product Ownera lub pokrewnym, z doświadczeniem w obszarze platform internetowych (mile widziane doświadczenie w e-commerce).

Od Kandydatów oczekujemy zdolności do tłumaczenia języka IT na biznes i odwrotnie, dobrej znajomości trendów w zakresie rozwiązań e-commerce, doskonale rozwiniętych kompetencji analitycznych i komunikatywności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

Wykształcenie w obszarze IT będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz benefity pozapłacowe, a także możliwość udziału w ciekawych projektach, we współpracy z inspirującym Menedżerem, z wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych