nastawiacz maszyn produkcyjnych
Randstad
Piła, Wielkopolskie
‎2 godz. temu

job description

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać? Posiadasz wykształcenie techniczne, a obsługa maszyn produkcyjnych nie stanowi dla Ciebie problemu?

Jesteś gotowy nabyć nowe umiejętności i nie boisz się wyzwań? Już dziś dołącz na stałe do zespołu firmy będącej liderem na rynku produktów oświetleniowych!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki (m.in. premia kwartalna, frekwencyjna),
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, dopłaty do wczasów, paczki świąteczne itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • zadania

  • nastawianie i obsługa maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • realizacja planu produkcji i harmonogramu zadań,
  • niezwłoczne usuwanie niezgodności,
  • efektywne wykorzystanie materiałów do produkcji,
  • rozliczenia zużycia materiału,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn.
  • oczekujemy

  • chęci podjęcia współpracy na dłuższy okres,
  • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym),
  • doświadczenia w pracy przy liniach produkcyjnych / obsłudze maszyn,
  • wykształcenia technicznego / mechanicznego,
  • zaangażowania w powierzane obowiązki,
  • znajomość systemów SAP, Sykop, ETQ oraz programów Word i Excel będzie dodatkowym atutem.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych