Java Programista (m / k / d) - NIEMCY
IT Sonix Custom Development
zachodniopomorskie, Lipsk, Niemcy
4 d. temu
source : Goldenline

Wymagania :

Ukończyłeś z powodzeniem studia wyższe (techniczne) w jednej z następujących dziedzin : Informatyka, informatyka gospodarcza.

Alternatywnie, masz porównywalne wykształcenie. Pracujesz samodzielnie i na własną odpowiedzialność, jesteś elastyczny i zainteresowany wypracowywaniem rozwiązań problemów w zespole.

Masz pierwsze doświadczenie zawodowe w programowaniu obiektowym w języku Java (JDK, J2EE, J2ME) Dobra znajomość wspólnych ram takich jak Spring, Hibernate, JPA, JSF, RCP, lub podobnych.

Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika jest dodatkowym atutem Zainteresowanie pracą w zwinnych zespołach projektowych wg SCRUM Wiedza w zakresie tworzenia i wykorzystywania automatycznych testów oprogramowania Praca z bazami danych takimi jak Couchbase, MongoDB, MS SQL, MySQL Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Zadania :

Rozwój oprogramowania w zwinnych zespołach projektowych i różnych obszarach tematycznych Analiza, projektowanie / koncepcja i dokumentacja podejść do rozwiązań i architektur Praca w zespole z projektantami interfejsów użytkownika i inżynierami użyteczności Implementacja, testowanie i wdrażanie systemów front- i backend, w tym interfejsów komunikacyjnych do urządzeń mobilnych Analiza problemów i eliminacja występujących błędów i usterek Ciągła integracja i wdrażanie całego systemu Uwzględnienie nowych trendów

Zalety :

Ekscytujące projekty agile z nowoczesnymi technologiami w sercu Lipska. Zaplecze rekreacyjne, takie jak tenis stołowy, piłkarzyki, miejsce do grillowania na tarasie na dachu, wieczory lan-&gier i studio fitness obok.

Catering z codziennymi świeżymi owocami i napojami oraz cotygodniowe śniadania, obiady i ciasta w formie bufetu Ułatwienie mobilności poprzez firmowe miejsca parkingowe dla rowerów i samochodów do wynajęcia, płatne Swapfiets lub wypożyczalnie rowerów służbowych oraz dotowanie biletu służbowego LVB Możliwość gotowania i chłodzenia w naszym X-Lounge Rodzinna kultura organizacyjna i coroczne imprezy firmowe Usługi zdrowotne, takie jak biurka z elektryczną regulacją wysokości, masaże, badania wzroku i szczepienia dokształcanie, indywidualne działania kwalifikacyjne, kursy językowe i wykłady impulsowe na tematy specjalistyczne Przestrzeń do planowania życia prywatnego : podstawowy czas pracy (10-15), udział biura w domu w wysokości 50%, oddzielny pokój w biurze z miejscem do zabawy dla dzieci, jak również możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (od 32 godzin) i urlopu naukowego

Rodzaj aplikacji : CV

Jesteśmy firmą IT specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie oraz adaptacji oprogramowania standardowego.

Ponadto doradzamy w zakresie procesów i prowadzimy badania wspólnie z renomowanymi uniwersytetami.

Motywacją dla naszej pracy jest zawsze zadowolenie naszych klientów. W tym celu, każdy z naszych ponad 150 pracowników wnosi swoje indywidualne atuty i jest częścią zespołu IT Sonix.

https : / / www.itsonix.eu / en

https : / / www.facebook.com / ITSonixGmbH /

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku