Analityk Biznesowy
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wroclaw
3 d. temu
source : Jobs.pl

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Lokalizacja : Wrocław

Rodzaj umowy : kontrakt B2B lub UoP

Współpraca : długofalowa

Zadania :

  • Prowadzenie analizy biznesowej w dużym i złożonym projekcie eCommerce
  • Zbieranie, analizowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Modelowanie i dokumentowanie procesów biznesowych
  • Prowadzenie spotkań analitycznych z interesariuszami
  • Tworzenie specyfikacji biznesowej i systemowej
  • Współpraca z zespołem programistów i zewnętrznymi dostawcami technologicznymi
  • Identyfikowanie, formułowanie oraz tworzenie katalogu przypadków biznesowych i wymagań
  • Wymagania :

  • Minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego IT
  • Znajomości narzędzi CASE i notacji BPMN, UML (lub podobnych)
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz w dużych i złożonych projektach informatycznych
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji / dokumentu wymagań / analizy
  • Wiedza techniczna, pozwalająca na swobodną rozmowę z członkami zespołu projektowego w różnych rolach (np. architekt, product owner, designer, programista)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, SCRUM , Lean)
  • Min. podstawowej znajomości zasad UX i UI
  • Umiejętność planowania i realizacji stawianych sobie celów
  • Język angielski : B2+
  • Oferujemy :

  • Współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Długofalową współpracę
  • Ambitne projekty i nowoczesne technologie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Zgłoś tę pracę