Z nami praca jest prosta!
CCIG GROUP SP. Z. O. O.
Kielce, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Pracujemy w młodych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych zespołach. Poszukujemy osób otwartych na nowe rozwiązania. Zajmujemy się szeroko pojętą telefoniczną obsługą Klientów.

Wspólnie się uczymy, rozmawiamy i zarabiamy. Jeżeli jesteś ambitny szukasz ciekawej i dającej możliwości zarobienia dużych pieniędzy pracy, to nasza firma jest miejscem dla Ciebie! Z nami praca jest prosta! Mieścimy się w komfortowym biurze w centrum Kielc, niedaleko Galerii Echo.

Podczas przerwy możesz korzystać z naszej strefy relaksu jedząc świeże owoce, grając w piłkarzyki czy rzutki! A po pracy.

 • skorzystaj z naszej karty rabatowej na różne usługi w Kielcach. Wymagania? Wszystkiego nauczysz się na naszym kompleksowym szkoleniu wdrożeniowym, które w pełni przygotuje Cię do pracy.
 • Grafik jest bardzo elastyczny - ustalasz go sobie sam : ) Mamy dla Ciebie wypłatę 2 razy w miesiącu, podstawa ( teraz nawet do 17 / h na rękę) + premia, benefity, rozwój zawodowy, inspirujący ludzie i ... dużo

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku