Staż/ praktyka w dziale rekrutacji
LeasingTeam Group
Warszawa, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Staż / praktyka w dziale rekrutacji

Zakres obowiązków

Dzięki pracy w naszej firmie nauczysz się :

  • Jak weryfikować kandydatów;
  • Jak przygotowywać i publikować ogłoszenia o pracę;
  • Jak prowadzić rozmowy z kandydatami;
  • Skąd i w jaki sposób; aktywnie pozyskiwać kandydatów;
  • Jak wygląda rekrutacja pracowników na stanowiska w obszarze Manufacturing & Engineering / TSL;
  • Oraz dowiesz się wygląda codzienna praca w dużej agencji rekrutacyjnej
  • Oczekiwania

    Poszukujemy kandydatów, którzy :

  • Są studentami lub absolwentami i chcą rozpocząć swoją przygodę z rekrutacją! : )
  • Interesują się zagadnieniami z obszaru HR;
  • Lubią kontakt z ludźmi;
  • Są świetnie zorganizowani, otwarci na naukę i zdobywanie wiedzy;
  • Są dyspozycyjni min. 3- 4 dni w tygodniu przez okres 2 miesięcy;
  • Są gotowi podjąć bezpłatne praktyki / staż w naszym biurze mieszczącym się w Warszawie na Mokotowie (PKP Służewiec).
  • W zamian oferujemy :

  • Dla studentów - możliwość zaliczenia ciekawych praktyk;
  • Referencje po odbyciu praktyk;
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobyciem praktycznej wiedzy z zakresu rekrutacji;
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonego konsultanta.
  • Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570