Ajent- Prowadzenie sklepu 1Minute w Zielonej Górze
Lagardere Travel Retail
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Lagardere, która posiada takie sklepy jak : Inmedio, 1Minute, Inmedio Trendy, Relay, Hello i wiele innych poszukuje : AJENTA osoby prowadzącej sklep 1Minute! GWARANTUJEMY CI, ŻE : · Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy · Otrzymujesz od nas w pełni zatowarowany i wyposażony sklep (my płacimy za towar!) · Punkt handlowy jest w bardzo dobrej lokalizacji · Nie musisz się martwić o umowy z dostawcami my je podpisujemy · Zapewniamy darmowe dostawy i akcje marketingowe · Otrzymujesz dodatkowe premie uzależnione od sprzedaży · Przygotujemy Cię do roli osoby zarządzającej sklepem : szkolenia, treningi, pakiety szczegółowej wiedzy na temat naszego biznesu i obsługi Klienta · Masz pełną dowolność w zatrudnieniu Pracowników (to Ty jesteś szefem!) · Wspieramy Cię na każdym etapie współpracy (masz Opiekuna Regionu) SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI : · Jesteś gotowy / wa założyć działalność gospodarczą lub ją masz · Nie boisz się wyzwań, a praca w handlu to Twoje przeznaczenie · Odpowiedzialnie podchodzisz do biznesu · Chcesz zarządzać własnym Zespołem · Jesteś nastawiony na zwiększenie sprzedaży i profesjonalną obsługę Klienta Zainteresowany?

Wyślij swoje CV lub zadzwoń! Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Lagardere Travel Retail Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 174 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Lagardere Travel Retail (Inmedio Sp.

z o.o., Inmedio Sp. z o.o., Lagardere Duty Free Sp. z o.o., Inflight Service Poland Sp. z o.o., EQUAL Services Sp. z o.o.

dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku