Szpachlarz
Moltton Poland
Chorzów, Śląskie
6 d. temu

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej.

Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Szpachlarz Miejsce pracy : Chorzów Nr Ref.

MS / 04 / 2018 Zakres obowiązków : Przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem lakierowania, Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni, Naprawy oraz konserwacje malarskie.

Wymagania : Doświadczenie na stanowisku malarza / szpachlarza konstrukcji, Sumienność, dokładność. Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-

zmianowym Nasz Klient oferuje : Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę podpisywaną z zakładem produkcyjnym Premie uznaniowe Dodatki pieniężne do Świąt i wakacji Ubezpieczenie zdrowotne Karta Multisport Szkolenia językowe Pomoc pieniężna przy relokacji Możliwość udziału w międzynarodowych projektach Możliwość rozwoju w strukturze firmy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych Abyśmy mogli się z tobą kontaktować w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru : (obecna i przyszła rekrutacja) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul.

Francuska 35-37, 40-027 Katowice, w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji i doradztwa personalnego.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana (tylko obecna rekrutacja) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul.

Francuska 35-37, 40-027 Katowice w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie procesem rekrutacji.

Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Obowiązek informacyjny Administratorem Danych jest Moltton Poland, z siedzibą w Katowicach (40-

 • 027), ul. Francuska 35-37, Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych;
 • Jeśli masz pytania lub chciałbyś cofnąć zgodę prosimy poinformować nas lub wysłać maila na adres : Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i klientom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

 • Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
 • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy; Masz prawo do : a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, c) przenoszenia danych, d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, e) wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku