zatrudnimy PIZZA RIDERA
Da Grasso Gorlice
Gorlice, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

NAJWIĘKSZA sieć pizzerii w Polsce Da Grasso poszukuje PIZZA RIDERÓW (kierowców) : praca adresowana jest zarówno do Pań, jak i Panów U zainteresowanych osób mile widziane : -

doświadczenie "za kółkiem" - dyspozycyjność - miłe usposobienie - poczucie humoru, energia i szczera chęć do pracy - znajomość topografii Gorlic i najbliższych okolic W zamian oferujemy pracę w stabilnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Ponadto : firmowy ubiór, służbowe auto, szkolenie i możliwość rozwoju wewnątrz firmy Serdecznie zapraszamy! Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie PEŁNEGO KOMPLETU dokumentów aplikacyjnych tj.

 • zdjęcia,
 • podania za pośrednictwem formularza serwisu lento.pl (niekompletna dokumentacja NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ!) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie w wybranymi osobami.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku