Neurologopeda/logopeda
Planeta 21
Krosno, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Planeta 21" w Krośnie zatrudni : NEUROLOGOPEDĘ / LOGOPEDĘ Oczekiwania : - ukończone studia magisterskie lub podyplomowe na kierunku neurologopedia / logopedia, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, - motywacja do pracy, - chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoba zatrudniona na stanowisku neurologopedy / logopedy odpowiedzialna będzie za prowadzenie indywidualnej terapii dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnościami.

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie, - szkolenia podnoszące kwalifikacje, - wsparcie merytoryczne, - miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku