ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO / KSIĘGOWY/A
Enpire
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Zastępca Głównego Księgowego / Księgowy poszukiwany! Oferujemy ambitną, pełną wyzwań pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm TLS.

Do naszej centrali w Bydgoszczy poszukujemy pracownika na stanowisko księgowego. Jeżeli posiadasz wieloletnie doświadczenie w dziale księgowości, wiesz jak prowadzić pełną księgowość na zespołach kont 4 i 5, umiesz zarządzać zespołem, posiadasz wykształcenie min.

średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość, znasz ustawę o rachunkowości, chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku, odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności.

Zadania : współpraca z główną księgową, terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT,VAT) nadzór nad systematycznym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z polityką rachunkowości firmy, bieżąca kontrola poprawności zapisów na kontach księgowych, kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym, prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych, księgowanie wyciągów bankowych, nadzór i realizacja rozrachunków wewnętrznych i zewnętrznych firmy kontrola pracy podległego zespołu, realizacja strategii finansowej firmy, współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS oraz innymi instytucjami kontrolującymi, sporządzanie raportów na potrzeby zarządu, monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego.

Oferujemy : pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times oraz najszybciej rozwijającej się firmie w województwie, stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu, możliwość rozwoju zawodowego przez realizację odpowiedzialnych zadań, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, realny wpływ na rozwój firmy, możliwość nieustannego doskonalenia zawodowego, realizację własnych pomysłów, opieka medyczna, karta multisport, owoce w pracy i imprezy integracyjne.

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał prześlij nam swoje CV!

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych