Serwisant elektroniki
Randstad Polska
Wrocław, Polska
2 d. temu

Lubisz elektronikę?

Czytasz manuale i majsterkujesz przy sprzęcie?

Wiesz, że Roomba to nie tylko taniec?

Zobacz jak w łatwy i lekki sposób możesz na tym zarobić dobre pieniądze!

Pilnie poszukujemy takich jak Ty!

Lokalizacja : Wrocław, Fabryczna

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe - 3400 zł brutto + 800 zł brutto premii + bonus!
  • dodatkową premie za wysoką efektywność;
  • premie frekwencyjną 500 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
  • pracę na 2 zmiany (6 : 00 - 14 : 00, 14 : 00 - 22 : 00);
  • wolne weekendy - dla chętnych możliwość pracy w soboty - 200 zł netto;
  • współpracę na dłuższy okres;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.).
  • zadania

  • diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
  • naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych tj. laptopy, tablety, drukarki, głośniki, smartfony oraz wiele innych;
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych.
  • oczekujemy

  • dociekliwości w diagnozowaniu usterek;
  • zdolności manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprzętów elektronicznych.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47