Dekarz (Szwecja)
We Can Do Hr
Gdynia, Pomorskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie.

Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii. Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie.

Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów. Dekarz Miejsce pracy : Sztokholm Opis stanowiska : Dla naszego kontrahenta w Szwecji poszukujemy doświadczonych dekarzy.

Rozpoczynamy wraz z nim realizację projektu renowacji lokali mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej, dlatego tak ważne dla nas jest doświadczenie jak i jakakolwiek znajomość języka angielskiego.

Wymagania : -doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, -znajomość skandynawskich technik montażu, -demontaż i montaż dachów, krokwi dachowych,konstrukcji dachowych,okuć papowych, -

znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego będzie dodatkowym atutem, -prawo jazdy kategorii B. Oferujemy : - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 204 SEK / h Brutto, -

zatrudnienie w oparciu o kontrakt, - zakwaterowanie, - transport, - narzędzia i odzież roboczą, - opiekę koordynatora. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku