Mechanik Operator
Saint-Gobain
Pologne Stawiany
3 d. temu

Description du poste

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.- Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy.- Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.- Zniżki pracownicze i dofinansowania.- Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.
  • PROFIL RECHERCHÉ

  • Obsługa linii produkcyjnej płyty g-k- Produkcja zgodnie z wymaganiami jakościowymi- Kontrola jakości produkowanego wyrobu oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego-
  • Obsługa wózka widłowego- Kontrola pracy urządzeń i realizacja ich przeglądów zgodnie z istniejącymi instrukcjami - W przypadku nieprawidłowości podejmowanie działań naprawczych-

    Realizowanie powierzonych zadań mechanicznych w trakcie planowych postojów

    Description supplémentaire

  • Posiadających wykształcenie mechaniczne- Posiadających doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika- Posiadających praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki-
  • Posiadających uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT lub w trakcie kursu- Posiadających uprawnienia do obsługi wciągników-

    Posiadających uprawnienia do obsługi podestów ruchomych mile widziane- Odpowiedzialnych za powierzone zadania- Lubiących pracę w zespole-

    Otwartych na nowe wyzwania i obowiązki- Chcących rozwijać swoje kompetencje i umiejętności

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych