Magazynier- praca od pon-pt 6.00-14.00!
Randstad Polska
Komorniki, Polska
‎1 godz. temu

Szukasz stabilnej pracy?

Pracy w systemie I zmianowym od poniedziałku do piatku 6.00-14.00?

Mamy dla Ciebie pracę!

Poszukujemy obecnie magazyniera z uprawniami UDT!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • brak okresu próbnego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • dodatek transportowy lub darmowy transport (w zależności, czy posiadasz swój środek transportu)
  • sklepik firmowy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, parking dla pracowników, paczki świąteczne, firmowa drużyna sportowa),
  • zadania

  • Odpowiedzialność za dokumentacje procesów magazynowych
  • obsługa skanera
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • rozładunek i załadunek towaru z / do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • praca w systemie I zmianowym od poniedziałku do piatku 6.00-14.00!
  • przyjęcie towarów od dostawców
  • oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47