OKUWACZ OKIEN bezpośrednia praca blisko granicy!
Koncepcja
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : OKUWACZ OKIENZnajomość języka niemieckiego nie jest konieczna!Miejsce pracy : Niemcy, pobliże Zwickau (blisko polskiej granicy)Oferujemy

  • Zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - fabryka okien drewnianych firma niemiecka z kapitałem szwajcarskim.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zapewnione narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę DARMOWE pokoje jednoosobowe w wynajmowanych wyposażonych mieszkaniach !
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Kurs językowy w Niemczech
  • Opiekę koordynatora polskiego, stały kontakt z naszą agencją w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość relokacji z rodziną
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.Wymagania :
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Wiedza teoretyczna oraz praktyka z zakresu obróbki szkła
  • Umiejętność obsługi maszyn oraz elektronarzędzi
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna!
  • Prawo jazdy, własny samochód - mile widziany
  • Gotowość do podjęcia pracy
  • Elastyczność Obowiązki :
  • Prace związane z okuwaniem okien drewnianych, PCV lub aluminiowych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiskaNa potrzeby tylko powyższej rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul.
  • Podwale 62 / 2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

    Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila.