Accountant #40;AP / AR / GL #41; with French
FACHPRACA
Kraków, Poland
1 d. temu

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Accountant (AP / AR / GL ) with French

Obowiązki na stanowisku :

  • Wsparcie procesów księgowych działu (AP, AR lub GL)
  • Wprowadzanie, weryfikacja oraz księgowanie dokumentów
  • Działania zamykające na koniec miesiąca
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Kontakt z klientami w celu weryfikacji danych, ustalenia niezgodności etc.
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych,
  • Opracowywanie analiz i raportów dla Klientów
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie w pracy w finansach / księgowości międzynarodowej między 1-4 lata (poziom stanowiska proponowany wg stopnia zaawansowania doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP będzie atutem
  • Nasi partnerzy biznesowi oferują :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń)
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych