Scrum Master/Agile Coach
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Kraków, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Scrum Master / Agile Coach

Lokalizacja : Kraków (Armii Krajowej)

Rodzaj umowy : kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca : długofalowa

Stawka : do 120 zł netto / h

Praca zdalna : 100% (później 1-2 dni w tygodniu)

Zadania :

  • Ustalanie z zespołami klarownego celu stosowania SCRUMA w firmie - rozwój funkcjonalny i przebudowa architektury IT
  • Doskonalenie procesów devops, zapewniając możliwości szerokiego działania
  • Aktywne wsparcie zespołów wytwórczych, zaangażowanie w rozwój kultury Agile w firmie - intensywna współpraca z top managementem
  • Podejście produktowe na różnych poziomach organizacji
  • Prowadzenie warsztatów, szkoleń
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w transformacji Agile na wszystkich poziomach organizacji (preferowane doświadczenie w dużych firmach)
  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Doświadczenie w długoterminowym, samodzielnym prowadzeniu zespołu
  • Doświadczenie w startowaniu zespołów i projektów : tworzenie Backlogu produktu od zera, dekompozycja elementów backlogu, współpraca z Product Ownerem
  • Umiejętność pracy zdalnej : moderowanie spotkań z wykorzystaniem narzędzi online
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zespołami rozproszonymi
  • Mile widziane co najmniej 1 roczne doświadczenie w roli Agile Coacha
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sektorze finansowym / bankowym
  • Oferujemy :

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Zgłoś tę pracę